به اهتمام وزارت نیرو و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار می شود؛
اختتامیه  اولین "جشنواره و مسابقه ملی طراحی ساختمان های انرژی صفر"

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی اختتامیه اولین "جشنواره و مسابقه ملی طراحی ساختمان های انرژی صفر" با تمرکز بر فراهم آوردن عرصه مناسب برای شناسایی استعدادهای برتر، ارتقای دانش تخصصی، ایجاد شور و نشاط علمی، و مشارکت اساتید و متخصصان حوزه انرژی کشور، برگزار خواهد شد.
این جشنواره که به اهتمام وزارت نیرو از طریق سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا)، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی و پژوهشگاه نیرو برگزار شده است، حاوی مسابقه ای با عنوان "اولین مسابقه ملی طراحی ساختمان انرژی نزدیک صفر" است که در طی آن تیم های شرکت کننده می بایست، ساختمانی انرژی- کارا را طراحی می کردند. در اختتامیه جشنواره نتایج مسابقه اعلام و طی آن، طرح برتر و طرح های برگزیده جشنواره معرفی و مورد تجلیل و تشکر قرار خواهند گرفت.
لازم به ذکر است این مراسم  با حضور مسئولین حوزه انرژی و ساختمان کشور، اساتید و متخصصان حوزه های مرتبط انرژی، به همراه سمینار آموزشی(با عنوان طراحی ساختمان انرژی صفر) در محل  سالن کنفرانس پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی در عصرگاه 12 تیرماه 1397 ساعت 14 الی 19 برگزار می گردد.


جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایید:
66970907 الی 14/   داخلی 320-301-300-155

 

News259